INFO
PortraitArmy

PortraitArmy

31 3 53

Fotograf Warszawa, Mazowieckie, Polska
aktywny 2026-06-09 • 16 dni temu

Referencje

annajozefinaaa

wspaniały człowiek, doskonały fotograf :) współpraca z Januszem to czysta przyjemność :) Bardzo dobrze przygotowany do zdjęć Pan fotograf :) wie czego chce :) milion pomysłów na minutę :) i z doskonałym wyczuciem smaku :) Bardzo polecam współpracę :) A ja mam nadzieję że na jednej sesji nie zakończymy naszych wspólnych poczynań :*

milenee

Z Januszem współpracowało mi się świetnie! Po pierwsze ma bardzo duże pojęcie o robieniu zdjęć,po drugie wie czego chce i jak uzyskać oczekiwany efekt, po trzecie potrafi wyciągnąć z modelki emocje i po czwarte atmosfera na sesji jest swobodna i luźna,dzięki czemu efekty są bardzo dobre :) Sympatyczny,konkretny,współpraca bezproblemowa.Mam nadzieję,że jeszcze będę miała okazję z nim współpracować.Szczerze polecam :)

edytarawa

Janusz :) Polubiłam go od pierwszej minuty i lubię coraz bardziej. Niesamowity facet :) Pełen pozytywnej energii, sympatyczny i spokojny. Przebywanie w jego towarzystwie relaksuje i wprawia w dobry nastrój! I w dodatku robi świetne foty! Brać, nie pytać :)

enigma89

Janusz to niesamowicie sympatyczny człowiek z głową pełną pomysłów. Na etapie ustaleń sesji mieliśmy inny koncept, który zmienił się na dwa dni przed spotkaniem i .... wyszło fantastycznie :) Dzięki dobrej organizacji i ekspresowej pracy zrobiliśmy dwie sesje w kilka godzin ;) Janusz pokazał mnie zupełnie inaczej i bardzo mi się ta nowa odsłona mnie podoba :) Przy tym wszystkim luz jaki jest na sesji, profesjonalizm jaki Janusz w sobie ma i to jak dba o modelkę skłania do tego by wracać :) polecam :)

Sonya_Wachowsky

Polecam współprace, bardzo przygotowany fotograf , współpracuje z wizarzystka;))). Polecam gorąco.

Brak informacji

Super Fotograf ! Ma wiele ciekawych pomysłów :) Sesja przebiegła w świetnej atmosferze. Wie czego chce i to realizuje czego efektem sa świetne zdjęcia :) Jak najbardziej Polecam.

wondergirl

Bardzo mila atmosfera, cudowny fotograf. Serdecznie polecam !

Monique2106

Gorąco polecam ! Świetny fotograf , naprawdę bardzo miła i spokojna atmosfera podczas sesji. Pełen profesjonalizm. Dla mnie mega czad ! :D

KornettiEster

Mega pozytyw !!!! skromny, sympatyczny i wie o czym mówi :-) polecam bardzo :-) współpraca była świetna :-)

KamillaP

Janusz to konkretny, wiedzący czego chce fotograf, a poza tym fajny i przyjemny facet.Bardzo zadowolona jestem z sesji. Polecam jak najbardziej :)