annajozefinaaa
wspaniały człowiek, doskonały fotograf :)
współpraca z Januszem to czysta przyjemność :)
Bardzo dobrze przygotowany do zdjęć Pan fotograf :) wie czego chce :) milion pomysłów na minutę :) i z doskonałym wyczuciem smaku :)
Bardzo polecam współpracę :)
A ja mam nadzieję że na jednej sesji nie zakończymy naszych wspólnych poczynań :*