INFO
PortraitArmy

PortraitArmy

31 3 53

Fotograf Warszawa, Mazowieckie, Polska
aktywny 2026-06-09 • 16 dni temu

Referencje

Brak informacji

Myślę, że słowo "pozytywna" nie do końca opisuje moje odczucia po sesji. Określiłabym ją raczej jako "fantastyczna". Świetna atmosfera, cudowna muzyka, profesjonalne podejście do modelki. Janek to wspaniały facet. Rozmowny, dał mi wspaniałe wskazówki. Jestem zachwycona efektami i myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy ;) PO-LE-CAM!

Madzikk123

Wspaniały Fotograf ! Miły, ciepły , uśmiechnięty i w pełni profesjonalny co widać po zdjęciach Czułam się przy nim bardzo komfortowo jak bym go lata znała :) tak że ciepło polecam ! Atmosfera wspaniała a i po pracy umie służyć dobrą radą! :)

MonikaB92

Świetna organizacja i współpraca! Jestem bardzo zadowolona z efektów :). Liczę, że to nie była nasza ostatnia sesja :).

AlisaBurlakova

Super fotograf! Bardzo miło sie współpracowało :) Potrafi stworzyć superową atmosferę i puszcza dobrą muzykę:) Mam nadzieje na kolejne sesje

CudaNiewidy

Świetnie mi się współpracowało z Januszem. Fotograf przy którym modelka czuje się w pełni swobodnie. Przyjacielska atmosfera, a przy okazji można posłuchać trochę komplementów. ;p Dzięki czemu kobieta czuje się piękna przed obiektywem. Gorąco polecam. ;)

Brak informacji

bardzo polecam! miła atmosfera. pełna profeska :)

kejciorek2510

Bardzo polecam! Janusz to niebywale utalentowany fotograf,który tworzy cuda :) Zresztą wystarczy popatrzeć na efekty. Sympatyczny,pomaga się ustawić,daje cenne wskazówki! Wszystkim polecam i liczę,że nie raz jeszcze coś zdziałamy :)

Brak informacji

Janusz... Perfekcyjny fotograf. Gdziekolwiek jest, znajdzie odpowiednie światło, pokieruje emocjami i wyciśnie 'to coś'... Już w pierwszych minutach wiedziałam, że dobrze trafiłam. Pan fotograf i scenarzysta w jednym,stworzył niesamowitą atmosferę na sesji, pełną luzu jak i stanowczości,. Sprawił, że zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Pięknie! Polecam

Edyt_a

Polecam bardzo!:) Super atmosfera,bez spięcia, na luzie.Super kontakt przed sesja,rewelacyjna współpraca na sesji.Cudne zdjęcia mówią same za siebie. Ja chcę jeszcze raz!:)

MarMar

Doskonała współpraca, rewelacyjne zdjęcia ;-) Janusz jest sympatycznym, kreatywnym i świetnie zorganizowanym fotografem z głową pełną pomysłów zarówno ustalanych przed sesją jak i nowych powstałych w jej trakcie ;-) Luźna i miła atmosfera, profesjonalne podejście do sesji i w rezultacie naprawdę mnóstwo świetnych zdjęć. Polecam ;-)