Brak informacji
Myślę, że słowo "pozytywna" nie do końca opisuje moje odczucia po sesji. Określiłabym ją raczej jako "fantastyczna". Świetna atmosfera, cudowna muzyka, profesjonalne podejście do modelki. Janek to wspaniały facet. Rozmowny, dał mi wspaniałe wskazówki. Jestem zachwycona efektami i myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy ;)
PO-LE-CAM!