Polecam współpracę! Świetna atmosfera na sesji jak i przygotowanie. Wszystko na 100%!
Jestem bardzo zadowolona z efektów :)
Karo_P
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Świetna sesja, jestem bardzo zadowolona z efektów. Wyszło trochę spontanicznie, ale w pełni profesjonalnie. Bez nerwów, atmosfera super. Dużo pomysłów ale i przemyślanych kadrów. Z całego serca polecam!
Pati_Z
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Współpracę z Januszem zaliczam do bardzo udanych...od naszej sesji minęło trochę czasu i nadal zdjęcia wykonane przez Niego są jednymi z moich ulubionych :-))
Od razu złapaliśmy dobry kontakt, więc sesja przebiegła w miłej, luźnej atmosferze. Fotograf współpracuje z wizażystką co uważam za duży atut.
Zdjęcia otrzymałam w błyskawicznym tempie.
Naprawdę polecam, warto !!! :-)
Brak informacji
Brak informacji (przeniesione z MaxModels)
Polecam! Talent niesamowity! Każde zdjęcie jakie dostałam ma w sobie urok i czar:) Wspaniały i zdolny Fotograf:) Mam nadzieję na dalszą współpracę :)
Anna_K044023
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Marzyła mi się sesja, z której każde zdjęcie było by dobre. Współpraca z Januszem zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Świetna organizacja, komunikacja i przygotowanie. Pełen profesjonalizm na sesji a do tego piękne efekty. Janusz to inteligentny, ciepły, wrażliwy i bardzo wyrozumiały człowiek oraz świetny fotograf.
Dziękuje Ci serdecznie i polecam wszystkim!
Jeśli cenisz sobie zadowolenie, dobra współprace i pewne efekty to tu je otrzymasz. ;)
POLECAM! Anna K
xagyx
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Uwielbiam ! Fotograf co wie jak pięknie pokazać ciało modelki jak uchwycić emocje, do tego przyniesie pyszna kawę i zadba o komfort pracy ;)
A efekty widać i chyba nie muszę pisać że są super ekstra fajne ;) POLECAM !
xagyx
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Bardzo ale to bardzo polecam ! Pełna organizacja mnóstwo pomysłów i do tego atmosfera super ! A efekty mega ! Milion procent zadowolenia ;) Dziękuję i do zobaczenia ;)
Ritylensia
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Nie często spotykam fotografów, którzy robią zdjęcia, które naprawdę uwielbiam. Ale nasze zdjęcia super!!!
Dobrze zorganizowana sesja zdjęciowa.
Bardzo miła współpraca, jak najbardziej polecam ;)
Zula_3
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Bardzo udana współpraca. Profesjonalny, pomysłowy fotograf, dużo pomocnych wskazówek, luźna atmosfera podczas sesji i zdjęcia, które naprawdę robią wrażenie :) Jak najbardziej polecam!
cho-inka
Modelka (przeniesione z MaxModels)
NAJLEPIEJ! :))
Jedna z najbardziej udanych sesji dotychczas. Pod każdym względem. Pełne zaangażowanie ze strony Janusza, przygotowany na 150%. Współpraca podczas sesji wyborowa, współpraca po sesji wymarzona - selekcja kadrów wyrozumiale konsultowana z zainteresowaną drugą stroną :) efekty pod względem fotograficznym i pod kątem tego, jak się czuje modelka oglądając prace - zachwycające. Teoretycznie tak się czasem zdarza, ale w tym przypadku dochodzi jeszcze szczypta dobrego humoru, fajny gust muzyczny i wysoka kultura osobista, co się baaardzo ceni.
BINGO.
Polityka prywatności
W celu zapewnienia prawidłowego działania strony, analizy ruchu oraz personalizacji treści, nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie.
Możesz zaakceptować wszystkie pliki cookie, odrzucić (analityczne zawsze aktywne) lub dostosować klikając "Ustawienia".
Szczegółowe informacje znajdziesz odwiedzając naszą stronę polityka prywatności.
Ustawienia plików cookies
W celu zapewnienia prawidłowego działania strony, analizy ruchu oraz personalizacji treści, nasza strona internetowa wykorzystuje
pliki cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz odwiedzając naszą stronę polityka prywatności.