INFO
PortraitArmy

PortraitArmy

31 3 53

Fotograf Warszawa, Mazowieckie, Polska
aktywny 2026-06-09 • 16 dni temu

Referencje

Brak informacji

Polecam współpracę! Świetna atmosfera na sesji jak i przygotowanie. Wszystko na 100%! Jestem bardzo zadowolona z efektów :)

Karo_P

Świetna sesja, jestem bardzo zadowolona z efektów. Wyszło trochę spontanicznie, ale w pełni profesjonalnie. Bez nerwów, atmosfera super. Dużo pomysłów ale i przemyślanych kadrów. Z całego serca polecam!

Pati_Z

Współpracę z Januszem zaliczam do bardzo udanych...od naszej sesji minęło trochę czasu i nadal zdjęcia wykonane przez Niego są jednymi z moich ulubionych :-)) Od razu złapaliśmy dobry kontakt, więc sesja przebiegła w miłej, luźnej atmosferze. Fotograf współpracuje z wizażystką co uważam za duży atut. Zdjęcia otrzymałam w błyskawicznym tempie. Naprawdę polecam, warto !!! :-)

Brak informacji

Polecam! Talent niesamowity! Każde zdjęcie jakie dostałam ma w sobie urok i czar:) Wspaniały i zdolny Fotograf:) Mam nadzieję na dalszą współpracę :)

Anna_K044023

Marzyła mi się sesja, z której każde zdjęcie było by dobre. Współpraca z Januszem zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Świetna organizacja, komunikacja i przygotowanie. Pełen profesjonalizm na sesji a do tego piękne efekty. Janusz to inteligentny, ciepły, wrażliwy i bardzo wyrozumiały człowiek oraz świetny fotograf. Dziękuje Ci serdecznie i polecam wszystkim! Jeśli cenisz sobie zadowolenie, dobra współprace i pewne efekty to tu je otrzymasz. ;) POLECAM! Anna K

xagyx

Uwielbiam ! Fotograf co wie jak pięknie pokazać ciało modelki jak uchwycić emocje, do tego przyniesie pyszna kawę i zadba o komfort pracy ;) A efekty widać i chyba nie muszę pisać że są super ekstra fajne ;) POLECAM !

xagyx

Bardzo ale to bardzo polecam ! Pełna organizacja mnóstwo pomysłów i do tego atmosfera super ! A efekty mega ! Milion procent zadowolenia ;) Dziękuję i do zobaczenia ;)

Ritylensia

Nie często spotykam fotografów, którzy robią zdjęcia, które naprawdę uwielbiam. Ale nasze zdjęcia super!!! Dobrze zorganizowana sesja zdjęciowa. Bardzo miła współpraca, jak najbardziej polecam ;)

Zula_3

Bardzo udana współpraca. Profesjonalny, pomysłowy fotograf, dużo pomocnych wskazówek, luźna atmosfera podczas sesji i zdjęcia, które naprawdę robią wrażenie :) Jak najbardziej polecam!

cho-inka

NAJLEPIEJ! :)) Jedna z najbardziej udanych sesji dotychczas. Pod każdym względem. Pełne zaangażowanie ze strony Janusza, przygotowany na 150%. Współpraca podczas sesji wyborowa, współpraca po sesji wymarzona - selekcja kadrów wyrozumiale konsultowana z zainteresowaną drugą stroną :) efekty pod względem fotograficznym i pod kątem tego, jak się czuje modelka oglądając prace - zachwycające. Teoretycznie tak się czasem zdarza, ale w tym przypadku dochodzi jeszcze szczypta dobrego humoru, fajny gust muzyczny i wysoka kultura osobista, co się baaardzo ceni. BINGO.