INFO
PortraitArmy

PortraitArmy

31 3 53

Fotograf Warszawa, Mazowieckie, Polska
aktywny 2026-06-09 • 16 dni temu

Referencje

Brak informacji

Z Tym Panem zaczęłam swoją przygodę i dziękuję że to właśnie on udzielił mi wskazówek. Świetne podejście, cierpliwy i życzliwy Z chęcią do niego wrócę więc zostawcie trochę miejsca w kalendarzu :)

blonde_lady

Nie będę tego ukrywać, ale... to była najlepsza sesja jaka w życiu miałam! Świetny fotograf, bardzo kreatywny, wspaniała atmosfera i kontakt, a co najważniejsze mnóstwo bardzo udanych zdjęć :) Szczerze polecam! Ps. mam również nadzieję, że uda nam się jeszcze coś razem zdziałać w przyszłosci ;-)

Brak informacji

Sesja w swobodnej i miłej atmosferze , pełen profesjonalizm . Fotograf jest bardzo pomysłowy i dobrze przygotowany. Jestem bardzo zadowolona z efektów :)

Brak informacji

Jeden z najlepszych fotografów z jakimi miałam okazję do tej pory pracować! Świetna, swobodna atmosfera, pełne porozumienie zarówno przed, jak i w trakcie sesji. Nawet nie zauważyłam jak szybko minął czas! Polecam:)

Brak informacji

Jedna z najlepszych sesji, jakie miałam. Super warunki współpracy, absolutny komfort w trakcie sesji - trzy godziny minęły błyskawicznie. Fotograf ma dużo pomysłów i daje swobodę w pozowaniu. Jestem mega zadowolona ze zdjęć, które dostałam i polecam z całego serca współpracę, bo naprawdę warto.

Brak informacji

Najlepszy fotograf z jakim miałam okazję współpracować, "przebił" wszystkich pozostałych! Robi zdjęcia na najwyższym poziomie, przy tym mając niesamowite podejście do modelki. Podczas sesji stworzył przemiłą atmosferę, zrozumiał moje potrzeby i preferencje. Pełen szacunku do modelki. Całe życie mogę dla Niego pozować ;)

Ola_Opr

Świetna współpraca od początku do końca. Bardzo dobry kontakt i rzetelne podejście do tematu. Wszystko zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Wysoka kultura osobista i luźna atmosfera na sesji sprzyjała tworzeniu niezwykłych kadrów, których w efekcie było dość dużo. Jestem bardzo zadowolona z naszej sesji i mam nadzieję, że to nie był ostatni raz mimo odległości.

ekopczynska

Sesja poszła mega sprawnie. Zdjęcia są piękne jak zreszta widać. Bardzo miły, podczas sesji mieliśmy super kontakt. Bardzo polecam i mam nadzieje że uda nam się jeszcze zrobić coś mega :-)

ekopczynska

Świetny fotograf. Dobrze przygotowany. Apropo pomysłów mega elastyczny. Bardzo doba współpraca podczas zdjęć. Jestem wymagająca a tu nie mam żadnych zastrzeżeń no i efekt sesji mówi sam za siebie. Jeszcze na pewno będziemy robić coś wspólnie :)

majka95

Sesja z Januszem była jedną z najlepszych moich sesji. Jest on bardzo sympatyczną osobą, wprowadza miłą atmosferę podczas robienia zdjęć, ma bardzo dużo pomysłów, a także jest otwarty na inne propozycje :) O jego umiejętnościach fotograficznych mogłabym dużo pisać, ale wystarczy zerknąć na jego prace by widzieć, że to profesjonalista. Mam nadzieje jeszcze na nie jedną współpracę! Serdecznie polecam!