Z Tym Panem zaczęłam swoją przygodę i dziękuję że to właśnie on udzielił mi wskazówek.
Świetne podejście, cierpliwy i życzliwy
Z chęcią do niego wrócę więc zostawcie trochę miejsca w kalendarzu :)
blonde_lady
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Nie będę tego ukrywać, ale... to była najlepsza sesja jaka w życiu miałam! Świetny fotograf, bardzo kreatywny, wspaniała atmosfera i kontakt, a co najważniejsze mnóstwo bardzo udanych zdjęć :) Szczerze polecam! Ps. mam również nadzieję, że uda nam się jeszcze coś razem zdziałać w przyszłosci ;-)
Brak informacji
Brak informacji (przeniesione z MaxModels)
Sesja w swobodnej i miłej atmosferze , pełen profesjonalizm . Fotograf jest bardzo pomysłowy i dobrze przygotowany. Jestem bardzo zadowolona z efektów :)
Brak informacji
Brak informacji (przeniesione z MaxModels)
Jeden z najlepszych fotografów z jakimi miałam okazję do tej pory pracować! Świetna, swobodna atmosfera, pełne porozumienie zarówno przed, jak i w trakcie sesji. Nawet nie zauważyłam jak szybko minął czas! Polecam:)
Brak informacji
Brak informacji (przeniesione z MaxModels)
Jedna z najlepszych sesji, jakie miałam. Super warunki współpracy, absolutny komfort w trakcie sesji - trzy godziny minęły błyskawicznie. Fotograf ma dużo pomysłów i daje swobodę w pozowaniu. Jestem mega zadowolona ze zdjęć, które dostałam i polecam z całego serca współpracę, bo naprawdę warto.
Brak informacji
Brak informacji (przeniesione z MaxModels)
Najlepszy fotograf z jakim miałam okazję współpracować, "przebił" wszystkich pozostałych! Robi zdjęcia na najwyższym poziomie, przy tym mając niesamowite podejście do modelki. Podczas sesji stworzył przemiłą atmosferę, zrozumiał moje potrzeby i preferencje. Pełen szacunku do modelki. Całe życie mogę dla Niego pozować ;)
Ola_Opr
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Świetna współpraca od początku do końca. Bardzo dobry kontakt i rzetelne podejście do tematu. Wszystko zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Wysoka kultura osobista i luźna atmosfera na sesji sprzyjała tworzeniu niezwykłych kadrów, których w efekcie było dość dużo. Jestem bardzo zadowolona z naszej sesji i mam nadzieję, że to nie był ostatni raz mimo odległości.
ekopczynska
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Sesja poszła mega sprawnie. Zdjęcia są piękne jak zreszta widać. Bardzo miły, podczas sesji mieliśmy super kontakt. Bardzo polecam i mam nadzieje że uda nam się jeszcze zrobić coś mega :-)
ekopczynska
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Świetny fotograf. Dobrze przygotowany. Apropo pomysłów mega elastyczny. Bardzo doba współpraca podczas zdjęć. Jestem wymagająca a tu nie mam żadnych zastrzeżeń no i efekt sesji mówi sam za siebie. Jeszcze na pewno będziemy robić coś wspólnie :)
majka95
Modelka (przeniesione z MaxModels)
Sesja z Januszem była jedną z najlepszych moich sesji. Jest on bardzo sympatyczną osobą, wprowadza miłą atmosferę podczas robienia zdjęć, ma bardzo dużo pomysłów, a także jest otwarty na inne propozycje :)
O jego umiejętnościach fotograficznych mogłabym dużo pisać, ale wystarczy zerknąć na jego prace by widzieć, że to profesjonalista.
Mam nadzieje jeszcze na nie jedną współpracę! Serdecznie polecam!
Polityka prywatności
W celu zapewnienia prawidłowego działania strony, analizy ruchu oraz personalizacji treści, nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie.
Możesz zaakceptować wszystkie pliki cookie, odrzucić (analityczne zawsze aktywne) lub dostosować klikając "Ustawienia".
Szczegółowe informacje znajdziesz odwiedzając naszą stronę polityka prywatności.
Ustawienia plików cookies
W celu zapewnienia prawidłowego działania strony, analizy ruchu oraz personalizacji treści, nasza strona internetowa wykorzystuje
pliki cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz odwiedzając naszą stronę polityka prywatności.