INFO
PortraitArmy

PortraitArmy

31 3 53

Fotograf Warszawa, Mazowieckie, Polska
aktywny 2026-06-09 • 16 dni temu

Referencje

Annulleczka

Pełen profesjonalizm, współpraca jak najbardziej do polecenia :) Jak widać po uśmiechu sesja to sama przyjemność :)

x_Olivvia_x

Współpraca z Januszem zawsze przebiega w pozytywnej atmosferze, profesjonalny fotograf który wie jak złapać najlepsze kadry. Piękna obróbka z poczuciem estetyki, oprócz zdjęć można złapać dawkę dobrej energii:)

Brak informacji

Fotograf bardzo miły i profesjonalny, ma dużo pomysłów i tak samo otwarty na moje, z czego mamy super efekty. Sesja w przyjemnej atmosferze, uważam że bardzo fajna współpraca i zdecydowanie polecam tego fotografa:)

Carmen_96

Jest wiele pięknych aforyzmów związanych z fotografią. Wszystkie spokojnie można łączyć z pracą jaką wykonał Janusz,choć nie jest to adekwatne określenie, gdyż tutaj widzę przede wszystkim pasję. Nigdy nie sądziłam, że można pokazać na zdjęciach dualizm osobowości- delikatność i pazur jednocześnie. Tutaj to się udało :) Jestem bardzo zadowolona z sesji. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć do czynienia z profesjonalistą, a do tego przesympatycznym człowiekiem. Gdyby każdy fotograf wykazywał taki profesjonalizm... <3

Brak informacji

Bardzo przyjemna wspolpraca, wszystko mega zorganizowane, piekna obrobka zdjec i wiele dobrego materialu:)

Brak informacji

wszystko było proste, szybkie i profesjonalne) jestem zadowolona ze współpracy) polecam)

Isabell128

Zdecydowanie moja najlepsza sesja. Świetna organizacja od makijażu, po miejsce sesji. Fotograf bardzo sympatyczny, z profesjonalnym i kreatywnym podejściem, otwarty na pomysły modelek. Atmosfera podczas zdjęć bardzo luźna, ani przez chwile nie czułam się skrępowana. A efekty sesji? Wspaniałe! Jestem zakochana w tych zdjęciach i marzę o kolejnej takiej sesji! Polecam z całego serca! <3

justynasmiga

Zorganizowanie klasa, sesja spokojna i profesjonalna, sympatyczna atmosfera :) jeden z tych fotografów do którego warto się wybrać, zdecydowanie polecam i polecać będę !

Brak informacji

Sympatyczny fotograf o dużym poczuciu humoru. Sesja przebiegła profesjonalnie, przy bardzo miłej atmosferze.

eve_from_poland

Jestem osobą która jest szczera, nie boi się wyzwań i nie boi się mówić prawdy nie zważając na konsekwencje. Biorą to pod uwagę, muszę przyznać, że moja referencja będzie brzmiała jakby była co najmniej opłacona, a taka nie jest. Ciężko jest znaleźć dobrego profesjonalnego fotografa na najwyższym poziomie z pasją, blaskiem w oku i świeżymi i różnorodnymi pomysłami. Jest to ewidentnie przypadek co najmniej zagrożony wyginięciem i jeżeli spotkasz takiego fotografa co najmniej raz w życiu, powinnaś lub powinieneś być z tego dumna. A mówiąc wprost, nietuzinkowy fotograf, który zawsze wprowadzi pozytywną atmosferę, przy którym nie czuć zmęczenia i monotonii, sesja może trwać wiele godzin a i tak on będzie miał cały czas ciekawe pomysły i energię. Jest to też nieliczny fotograf który nie podrywa i/lub nie chce przelecieć wszystkiego co się rusza, traktuje modelkę jak osobę a nie rzecz, i można czuć się przy nim bezpiecznie. Organizacja sesji i makijażystki na najwyższym poziomie, facet ma wszystko idealnie ogarnięte, aż można się zdziwić jakim cudem daje z tym wszystkim radę. Liczę, że trafią mu się modelki które zaufają mu w pełni i bez krępacji postarają się wykorzystać jego cały potencjał bo w tym duecie jeżeli coś nie wyjdzie to jest to wina modelki a nie tego mistrza fotografii. Liczę, że wkrótce stworzymy znów razem coś pięknego.